Nabídka práce - Kollmorgen - Mechanical Engineer/Konstruktér (možno i bez praxe)

Kollmorgen, přední světový výrobce motorů a pohonných jednotek, rozšiřuje svůj tým. Patříme do koncernu Altra Motion, jedné z největších světových společností s pobočkami po celém světě.

Brněnská pobočka Kollmorgen, s.r.o. patří do divize zabývající se výrobou elektrických motorů, montujeme motory špičkové kvality, pro použití zejména v robotice, zdravotnictví atd.

Mechanical Engineer/Konstruktér (možno i bez praxe)

Do našeho skvělého týmu inženýrů hledáme nového kolegu na pozici Mechanical Engineer/Konstruktér, který převezme zodpovědnost za samostatné vedení projektů v oblasti vývoje elektromotorů.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vývoj technického řešení
  • Je zodpovědný za vedení projektů optimalizace a úspor materiálu a výrobního procesu (PPV/VAVE)
  • tvorba technických návrhů, za spolupráce s ostatními členy projektového týmu vyběr nejvhodnější varianty, která bude splňovat požadavky zákazníka a bude realizovatelná ve výrobě
  • úzká spolupráce s útvarem výroby a kvality za účelem splnění požadavků zákazníků
  • zodpovědnost za vytváření, údržbu, modifikace a revize technické dokumentace
  • podpora oddělení nákupu, kvality a výroby vzhledem k přesným specifikacím jednotlivých komponent motorů
  • spolupráce na přípravě výrobních postupů a kusovníků
  • zodpovědnost za kvalifikaci a posouzení výrobních odchylek požadovaných oddělením kvality, nákupu nebo výroby
  • řešení technických dotazů zákazníků
  • podílení se na kalkulaci ceny výrobků
  • podpora kvalifikačních testování alternativních materiálů a komponent
  • spolupodílení se na plnění Kaizen aktivit stanovených svým nadřízeným

Požadavky:

  • SŠ/VŠ strojního zaměření, v případě vzdělání jinak technicky zaměřeného alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • výhodou je také předchozí zkušenost s konstrukcí a vývojem elektromotorů
  • dobré komunikační schopnosti
  • angličtina na velmi dobré úrovni (denní komunikace v AJ slovem i písmem)

Nabízíme

  • možnost seberealizace
  • reálná možnost profesního růstu
  • technická i softskillová školení, možnost využití angličtiny v praxi
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • benefitní karta Edenred (příspěvek na sport, kulturu aj.), Multisport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné firemní mobilní tarify
  • výborná dostupnost z Brna – autobusová doprava z CTP

Další informace ZDE.