Nabídka práce od společnosti IVEP, a.s.

Také cítíte vášeň pro nové technologie, máte objevitelskou povahu a rádi vidíte, že se vám práce povedla?

Tak to se vám u nás bude určitě líbit!

Jsme brněnská společnost, specializující se na výrobu elektrických spínacích zařízení. Kořeny společnosti sahají až do osmdesátých let devatenáctého století, kdy inženýři Bartelmus a Donát založili v Brně první českou továrnu na elektrické stroje a zařízení všeho druhu – jak zní v zakládací listině. V roce 1927 se továrna stala součástí Škodových závodů, z jejichž vývojového střediska vznikl v roce 1966 Výzkumný ústav elektrických přístrojů a rozváděčů, jehož právním nástupcem je naše společnost.

Jsme pyšní na dlouholetou tradicí s neustálým inovováním. Doposud jsme přinesli více jak 3000 prvotřídních elektrotechnických řešení na míru, pro stovky zákazníků a miliony uživatelů sítí elektrické energie již v bezmála šedesáti zemích světa. Všude tam ukazujeme energii cestu.

I díky našim přístrojům se některé zdánlivě všední věci stávají úžasné a jedinečné. Chvíle, kdy si hřejeme dlaně o šálek čaje, cestujeme na místa, která nám rozbuší srdce, nebo pozorujeme noční záři měst. My v IVEP, a.s. se po celou historii naší firmy radujeme z pocitu, že svým dílem přispíváme k tomu, aby tyto kouzelné okamžiky těšily každého z nás.

Také cítíte tu často přehlíženou, ale tak důležitou magii?

Máte chuť spolu s námi rozjet rychlovlaky na třech kontinentech, chránit elektrické sítě před sněhovou bouří i před sopečným popelem, nebo během okamžiku postavit zdroj energie pro diamantový důl?

Právě na vás čekáme!

Pomůžeme vám se studiem, nabídneme vám ty nejlepší podmínky, které jsou v našich silách. Umožníme vám cestovat a hlavně tvořit nové věci.

Tak se nám ozvěte:

Vídeňská 117a, 619 00 Brno
+420 602 581 233
info@ivep.cz
www.ivep.cz