Nabídka práce - SGB Czech Trafo s.r.o. - VÝPOČTÁŘ TRANSFORMÁTORŮ

Společnost SGB Czech Trafo s.r.o. se již od roku 2018 zabývá výrobou suchých distribučních transformátoru v Olomouci a spadá pod širší mezinárodní skupinu SGB-SMIT, díky tomu navazuje na mnohaleté zkušenosti s výrobou suchých transformátoru ve Spolkové republice Německo.

 SGB Czech Trafo s.r.o. je výhradním producentem suchých transformátorů s obchodním názvem Gravity Line v rámci celé skupiny SGB-SMIT a to včetně jejich návrhu a vývoje.

Nabídka v PDF.

Do našeho týmu hledáme:

 VÝPOČTÁŘE TRANSFORMÁTORŮ

Pracovní náplň:

  • Návrh třífázových suchých transformátorů pomocí interního výpočetního programu
  • Příprava podkladů  pro nabídkovou činnost
  • Spolupráce na R&D projektech
  • Spolupráce se zkušebnou a konstrukčním oddělením
  • Technická podpora obchodního oddělení a výroby
  • Občasné služební cesty (speciální zkoušky, školení a podobně)
  • Okrajově komunikce se zákazníky a zahraničními kolegy

Od Tebe očekáváme:

  • SŠ elektrotechnického zaměření je podmínkou, VŠ - výhodou
  • Alespoň obecná znalost elektrických strojů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B1) - příležitostné služební cesty a školení v zahraničí
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost výrobních procesů - výhodou
  • Znalost elektrotechnických materiálů - výhodou
  • Vyhláška č. 50 § 6 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - výhodou

Můžeme nabídnout spoustu benefitů:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat, podmíněný hospodářskými výsledky společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 2500 Kč měsíčně
  • Stravenkový paušál ( v nejvyšší nominalní hodnotě 107 Kč)
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domova
  • jazykové vzdělávání (probíhající kurzy: AJ, NJ)
  • Služební notebook a telefon
  • Práce na plný úvazek
  • Zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
  • 4x měsíčně sportovní nebo relaxační aktivita dle výběru ve sportovním centru