Nabídka práce pro studenty

studenti

Ústav výkonové elektrotechniky a elektroniky spolupracuje s mnoha firmami, které hledají mezi našimi studenty budoucí zaměstnance. Nabídky práce od těchto firem naleznete na této práce.

Silnoproudý elektrotechnik se specializací na pohony - AVL

Do našeho týmu v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Silnoproudý elektrotechnik se specializací na pohony (zaměření na seřizování a optimalizaci pohonů). Jste osoba s nadšením pro silnoproudou elektrotechniku a programování?

 

VÝPOČTÁŘ TRANSFORMÁTORŮ - SGB Czech Trafo s.r.o. 

Společnost SGB Czech Trafo s.r.o. se již od roku 2018 zabývá výrobou suchých distribučních transformátoru v Olomouci a spadá pod širší mezinárodní skupinu SGB-SMIT, díky tomu navazuje na mnohaleté zkušenosti s výrobou suchých transformátoru ve Spolkové republice Německo.

 SGB Czech Trafo s.r.o. je výhradním producentem suchých transformátorů s obchodním názvem Gravity Line v rámci celé skupiny SGB-SMIT a to včetně jejich návrhu a vývoje.

 

 

Nabídka společnosti IVEP, a.s.

Také cítíte vášeň pro nové technologie, máte objevitelskou povahu a rádi vidíte, že se vám práce povedla? Tak to se vám u nás bude určitě líbit!

Jsme brněnská společnost, specializující se na výrobu elektrických spínacích zařízení. Kořeny společnosti sahají až do osmdesátých let devatenáctého století, kdy inženýři Bartelmus a Donát založili v Brně první českou továrnu na elektrické stroje a zařízení všeho druhu – jak zní v zakládací listině. V roce 1927 se továrna stala součástí Škodových závodů, z jejichž vývojového střediska vznikl v roce 1966 Výzkumný ústav elektrických přístrojů a rozváděčů, jehož právním nástupcem je naše společnost.

Mechanical Engineer/Konstruktér (možno i bez praxe) - Kollmorgen

Kollmorgen, přední světový výrobce motorů a pohonných jednotek, rozšiřuje svůj tým. Patříme do koncernu Altra Motion, jedné z největších světových společností s pobočkami po celém světě.

Brněnská pobočka Kollmorgen, s.r.o. patří do divize zabývající se výrobou elektrických motorů, montujeme motory špičkové kvality, pro použití zejména v robotice, zdravotnictví atd.