Nabídka práce pro studenty

studenti

Ústav výkonové elektrotechniky a elektroniky spolupracuje s mnoha firmami, které hledají mezi našimi studenty budoucí zaměstnance. Nabídky práce od těchto firem naleznete na této práce.

Nabídka společnosti IVEP, a.s.

Také cítíte vášeň pro nové technologie, máte objevitelskou povahu a rádi vidíte, že se vám práce povedla? Tak to se vám u nás bude určitě líbit!

Jsme brněnská společnost, specializující se na výrobu elektrických spínacích zařízení. Kořeny společnosti sahají až do osmdesátých let devatenáctého století, kdy inženýři Bartelmus a Donát založili v Brně první českou továrnu na elektrické stroje a zařízení všeho druhu – jak zní v zakládací listině. V roce 1927 se továrna stala součástí Škodových závodů, z jejichž vývojového střediska vznikl v roce 1966 Výzkumný ústav elektrických přístrojů a rozváděčů, jehož právním nástupcem je naše společnost.

VÝPOČTÁŘ TRANSFORMÁTORŮ - SGB Czech Trafo s.r.o. 

Společnost SGB Czech Trafo s.r.o. se již od roku 2018 zabývá výrobou suchých distribučních transformátoru v Olomouci a spadá pod širší mezinárodní skupinu SGB-SMIT, díky tomu navazuje na mnohaleté zkušenosti s výrobou suchých transformátoru ve Spolkové republice Německo.

 SGB Czech Trafo s.r.o. je výhradním producentem suchých transformátorů s obchodním názvem Gravity Line v rámci celé skupiny SGB-SMIT a to včetně jejich návrhu a vývoje.

 

 

Mechanical Engineer/Konstruktér (možno i bez praxe) - Kollmorgen

Kollmorgen, přední světový výrobce motorů a pohonných jednotek, rozšiřuje svůj tým. Patříme do koncernu Altra Motion, jedné z největších světových společností s pobočkami po celém světě.

Brněnská pobočka Kollmorgen, s.r.o. patří do divize zabývající se výrobou elektrických motorů, montujeme motory špičkové kvality, pro použití zejména v robotice, zdravotnictví atd.